Logo

plocki vodovod sanitarija

Број на оглас: 2702620 | Објавен на: 26.02.2020, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Вид на оглас: Се продава


Комплетна услуга за вашето WC, бања, кујна... Професионално лепење на секаков вид на плочки и декоративен камен, премачкување на хидроизолација, поставување на довод и одвод, ѕидање на парапети за туш кабини, прагчиња, монтирање на секаков вид на хидроизолација и многу други услуги...

Ласерски преградувања со гипс картон, опшвање на врати и прозорци, замена на спратни табли со автоматски осигурачи поставување на нови инсталации и замена на стари и уште многу други услуги...

За повеќе информации посетете ја нашата фејсбук страна https://www.facebook.com/SmartLivingSolutionn/

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач