1 / 12
POSTENSKI SANDACINA NASE PROIZVOSTVO
890 МКД
08.06.2023 08:28

Скопје Центар / Скопје

PROIZVEDUVAME I PRODAVAME POSTENSKI SANDACINA ZA STAMBENI ZGRADI PO PORACKA VO ZAVISNO KOLKU VI TREBA CENATA NA 1 SANDACE E 750 DENARI KONTAKT
076 22 22 18
070 710-853
078 267-043

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

STUDIO
OHRID
Потврден огласувач
076 22 22 18 / 070 710 853 / 078 267 043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам