Logo

Ford tranzit hitno top

Број на оглас: 2706055 | Објавен на: 29.11.2017, 18:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ford tranzit 2004 so 250.000 km
Motor 2.0 so lanec bes nieden problem so garancija se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo patnicko sa pojce info tel 07271913e

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Fordgv