Logo

MERCEDES A 180 DIZEL ELEGANCE

Број на оглас: 2707661 | Објавен на: 24.02.2019, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 4.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Info - Blagoj 078421233
Voziloto e vo prekrasna sostojba, bez defekt, raboti se, servisirano redovno, ekonomichno so mnogu oprema i mala kilometrazha.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач