1 / 5
Masina za kopanje busenje dupki - Svrdel AGROMAX
11.900 €
01.02.2023 08:50

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Svrdel AGROMAX
Obezbeden so garancija i rezervni delovi
dupcalka za dupcenje dupki vo zemja, za sadenje drvca i za lozje

Svrdel 150mm po moznost f100 i f200

Generalen zastapnik brendot AGROMAX
Agro Servis 2000 Negotino
Prodazen Salon Negotino
PRAKAME PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA
Tel.075 416 451
075-416-455
043-371-015

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Р.Македонија Година се занимава со продажба на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 6 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.

ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Agro-Servis 2000
Потврден огласувач
075416451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам