Logo

Mercedes e 200 cdi evo moze zamena

Број на оглас: 2709132 | Објавен на: 18.04.2019, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo dobra sostojba,rgi,servisiran najubav vo mk informaci samo na ovoj broj 071231201

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач