Logo

dvd rom

Број на оглас: 2709448 | Објавен на: 12.03.2019, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Вид на оглас: Се продава


kukiste 300 den. dvd rom 200 den. Intel Processor E5700 3.00ghz 400 den.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 oglass

Потврден огласувач