Logo

Vlecna Sluzba

Број на оглас: 2709636 | Објавен на: 18.08.2019, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 111.111 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


vlecna sluzba niz makedonija za koli kombinja viljuskari zemjodelski masini vo bilo koe vreme 078 380 468 070876943

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  jovan

Потврден огласувач