Logo

ROLSTANCA NOVA GLANC NEUPOTREBENA

Број на оглас: 2710572 | Објавен на: 23.04.2019, 09:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM HITNO ROLSTANCA NOVA GLANC NEUPOTREBENA DIMENZII 2,30 M X 75 CM X 1,30 M,ROLSTANCATA RABOTI NA DVETE STRANI I NA LEVO I NA DESNO

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 KIRE

Потврден огласувач