Се продава подземна гаража Кисела Вода
1 €
Цената не е фиксна
18.11.2020 00:08

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

13 m²

Се продава подземна гаража 13м2 во нова зграда. Чешма - Кисела Вода.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Корисник
Потврден огласувач
078310256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам