Стан во Центар
35.000 €
04.09.2022 17:24

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Кеј 8 ми ноември

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болница) .
Можна е и замена за стан во Охрид.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Josif
Потврден огласувач
076549785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам