Logo

klub masa / club masa (NOVI)

Број на оглас: 2716211 | Објавен на: 11.07.2019, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.300 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


NOVI masi 120x60 cm, cena 5300 denari, informacii 071/543-011

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач