Logo

ford tranzint 2004 2.0 extra 4500e

Број на оглас: 2716724 | Објавен на: 08.12.2017, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


prodavam ford tranzit 2004 4500 bies nieden problem

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Keli1