Logo

Audi a4 1.9 TDI 131ks

Број на оглас: 2719179 | Објавен на: 12.02.2019, 08:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.600 €
4.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam audi a4 2001 TDI vo super sostojba
Na kolata e napraven celosen servis rebrast kais filtri masla vo top sostojba pal vozi...
Avtomobilot ima novo radio novi gumi nov akomulator atestirani klima folii... okolu cenata ima prostor za dogovor na lice mesto

Za poveke info na mobilen:
Josif 078 936 122
Josif 078 936 122
Josif 078 936 122

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач