Logo

Se prodava BERETA 7.65

Број на оглас: 2722089 | Објавен на: 14.03.2019, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bereta 7.65mm iskluchivo na lice koe ima dozvola za poseduvanje oruzje.
Pishtolot ne e pukan i e bukvalno kako Nov.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач