1 / 12
Delovi za Laptopi Lenovo Asus itn
100 МКД
12.09.2022 16:46

Ѓорче Петров / Скопје

Delovi za lenovo g500s, LenovoG550,Lenovo G70, ACER ASPIRE E1 V5WE2 ,DELL STUDIO 17/1745 i drugi Polnaci Za Dell Lenovo Acer Asus. Hard diskovi ,Display 15,6 slim i drugi delovi Barajte na 070379742

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам