Logo

Mercedes E220

Број на оглас: 2726204 | Објавен на: 17.01.2020, 19:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servisirana redovno napraven servis na motor i menuvać
Registriran cela godina so zelen karton
4 novi gumi
Ekstra sostojba
Bes nikakvi vlozuvajna vo nea
Bes zameni
Na lice mesto krajna cena

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 VANCO

Потврден огласувач