Logo

Set lamela, potisna i lager

Број на оглас: 2726265 | Објавен на: 10.10.2019, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Clio 2

Tип на делови: Ламела / Спојка

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Продавам два сета (ламела, потисна плоча и лагер) за ренаулт клио 2 (1.2 бензин, 8 вентили). Сет марка "Valeo - France" и сет марка "Мecarm - Italy" . Сетовите се екстра солидни што може да се види на сликите а истото да се уочи и утврди и на лице место.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Марјан

Потврден огласувач