1 / 9
ford 4100 odlicna sostojba
3.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2022 19:22

Прилеп / Прилеп

ispraven pali vozi
hitnoo eftinoooo

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

prodavam
Потврден огласувач
075895531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам