Logo

Atraktiven plac na Kozjak

Број на оглас: 2728315 | Објавен на: 16.04.2019, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Ekstra lokacija

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач