Logo

PEZO-PEUGEOT- CITROEN

Број на оглас: 2728749 | Објавен на: 20.08.2019, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


POLOVNI DELOVI PARTNER 1.9d, 307 1.6hdi 407 2.0hdi 607 2.2 hdi saxo 1.1 ,C-4 1.4 16v , C-3 1.4 hdi KSARA-PIKASO 1.6 i

  Скопје    Општина: Чучер Сандево

Прати Е-Маил

  VLATKO

Потврден огласувач