Logo

Opel

Број на оглас: 2728949 | Објавен на: 17.06.2019, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2015

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cetiri Gumi +bantasi+ratkapni +balansirani sava eskimo s3 195_65_15 . Bantasi so pet dupki od opel.

 Z

Потврден огласувач