Logo

Atomizer

Број на оглас: 2732029 | Објавен на: 28.01.2019, 22:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava atomizer 300l vo ispravna sostojba. So kardan napraven e da moze na polugi i vlecen na kuka. Cena po dogovor. Moze zamena i za pogolem atomizer.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Sasko