Logo

ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром !

Број на оглас: 2736069 | Објавен на: 18.09.2019, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Друго

Спрат: 8 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром во Dzevahir Holding. поседува 55 m 2, 3 соби. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,нова градба. балкон. ГАРАЖА. вселив веднаш...

ЦЕНА-300 евра

шифра 18271


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач