Logo

Fiskalna kasa

Број на оглас: 2736221 | Објавен на: 12.01.2019, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Бутици

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM FISKALNA KASA CENA 4000 DEN. TEL 070 208 986.kasata e odjavena.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач