1 / 11
Novo Studio Apartman za kratok prestoj
1.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 13:18

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Aleksandar Makedonski 520 Prilep

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов студио апартман. 15 мин. пеш до центар. Посебен влез. Капацитет 2 лица. Цената е 900 ден за двајца од вечер. Постелнина, крпи, шампон, кабловска ТВ, WiFi... Обезбедено. За подетални информации јавете се на 079/316-378 или 077/630-458.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Методија Костоски
Александар Македонски 520
Потврден огласувач
077630458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам