Logo

New Holand Clayson 140

Број на оглас: 2739302 | Објавен на: 28.04.2019, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


se prodava kombajn New Holand Clayson 140 vo ekstra sostojba 100% ispraven

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  boban

Потврден огласувач