Logo

Kolicka Bertoni

Број на оглас: 2739791 | Објавен на: 14.08.2019, 11:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.700 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava socuvana kolicka Bertoni.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  .

Потврден огласувач