Logo

Продажба на станови на нова локација СТ1

Број на оглас: 2740209 | Објавен на: 10.07.2019, 08:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Власто Радоњанин ББ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Козјак АД Куманово отпочна со градба и продажба на станбен објект за колелтивно домување -А2, на нова локација – во комплексот СТ (стара трафоостаница), над СОКОЛАНА, по многу поволна цена !
За повеќе информации посетете ја нашата веб страна
www.kozjak.weebly.com или на тел 031 422 492 како и
на e mail kozjakkumanovo@yahoo.com и kozjak@gmail.com

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  kozjak

Потврден огласувач