1 / 2
Set IMBUSI Gemanski Powerfiks
700 МКД
03.10.2022 10:20

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Komplet sestokraki imbusi so kuglasta glava idealni za teski pristapni mesta izraboteni od visoko kvaliteten celik.profi
1.5/2/2.5/3/4/5/6/8/9/10mm 11 par.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
071/73-88-65
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам