1 / 9
Апартман Кети и Славчо
400 МКД
10.03.2023 21:10

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

iznajmuvame apartman so:
sopstven parking, WI-FI, j
terasa .apartmanot e za 4 do 6
lica
5.so WC.
6.kujna kuinski dodatoci za gotvenje 7.moze da se kombinira i poodelno kako dve sobi so sopstveni WC
8. vo blizina se naogjaat 5 super marketi 9.apartmanot se iznajmuva preku celata godina za odmor i pokratki prestoi
10.vo blizina imate avtobuski prevoz za na plaza
11.za bilo kakvi potrebi domakjinite se tuka da vi pomognat
prijaten odmor

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

slavco
Потврден огласувач
071801398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам