Logo

Punto 1.9 JTD

Број на оглас: 2743732 | Објавен на: 15.02.2019, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1.600 €
1.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Fiat Punto 1.9 JTD,full oprema,2002 godina,so sitnici po karoserija,vo odlicna vozna sostojba,napraven golem servis pred 8000 km,podvozje odlicno,prednica odlicna,motorot e odlicen.Istecena registracija.Moze i zamena.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач