Logo

Се издава магацин 200м2

Број на оглас: 2745067 | Објавен на: 16.08.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Се издава магацин од 200м2 во индустриска зона УЗУС спроти телевизија Здравкин.

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Taco

Потврден огласувач