1 / 5
Zvucna karticka USB 7.1
200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.08.2022 21:55

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Nova, neupotrebuvana

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од:

petar manolev
Струмица
Потврден огласувач
078207867
Испрати Е-маил до огласувачот

Predpojacalo za gramofon

1800 МКД

Lp, singles...

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам