1 / 2
Professinoal pistol pistoli 1.3 1.7
3.500 МКД
4.000 МКД
30.11.2022 12:16

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Pistol professional kvalitetno marka auarita novi praqam po kargo

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Power plus alati mk
Shuto orizare Skopje
Потврден огласувач
075257183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам