Logo

Servis , toneri , printeri , kopiri se na EDNO MESTO !

Број на оглас: 2746839 | Објавен на: 12.09.2019, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 499 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нудиме РЕШЕНИЕ за секоја канцеларија:
-Изнајмување или Продажба,
-Оптимизација на вашите, канцелариски трошоци
-Проценка на потребите,
-Колор принтање и копирање.

1. Продажба на принтери,фотокопири и мултифункциски уреди
2.Продажба на тонери
3.Рециклирање на тонери
4. Сервис на сите принтери и фотокопири
5. Сервис на компјутери и лап топи

Со можност за плаќање на фактура.
Бесплатна Достава во Скопје. Дијагноза на машина е бесплатна. Ваше е да не контактирате останатото оставете го на нас, Ви благодариме на вниманието.
Контакт телефон :072 204 898

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Иво ( Е Шоп & Е Услуги )

Потврден огласувач