Logo

SE PRODAVA NIVA VO KOSEL KAJ MESTO VIKANO RVENIK!!

Број на оглас: 2747477 | Објавен на: 20.04.2019, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1200 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


NIVATA E POGODNA ZA SADENJE NA OVOSNI NASADI ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE !!
CIST IMOTEN LIST!!

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 /////

Потврден огласувач