1 / 4
Опрема за одгледување на канаринци
1.000 МКД
Цената не е фиксна
03.08.2022 13:12

Прилеп / Прилеп

Се продаваат кафези, летача со димензии висина 160 х длабина 40 х ширина 80, витрина со кафези (160 х 35 х 80) и двоен кафез (110 х 42 х 66), седелки, хранилки и поилки

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071344940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам