Logo

Audi A4

Број на оглас: 2750440 | Објавен на: 17.02.2019, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Цена: 4.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


1.9 tdi 131 konj 2002 god ..cena po dogovor
registrirano do april 2019
so 4 zimski gumi
Samo na ovaj broj
Vasko +38972314452

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач