1 / 2
Клубски маси за дневен престој
5.900 МКД
Цената не е фиксна
17.11.2022 18:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Клубски маси стаклени

Клубските маси се изработени од стакло( калено 12мм ) поставени на ногари ( прохром )
Димензии : 120 х 60см ( висина 40см)

информации на тел : 075 633 882

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава / Можна е замена од:

EURO KREATIVA INZINERING
Потврден огласувач
075633882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам