Logo

50% POPUST NOVI DETSKI KACIGI KACIGA ZA SKIJANJE TECHNO PRO

Број на оглас: 2753294 | Објавен на: 20.03.2019, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.290 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Вид на оглас: Се продава


50% POPUST NOVI DETSKI KACIGI KACIGA ZA SKIJANJE TECHNO PRO XS,S,M

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Miro

Потврден огласувач