1 / 8
PVC PROZORCI I VRATI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 16:46

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

*Profil
-Foris Germanski
-5 komoren
-2 diht gumi
*Okov
-Sigenia (Germanski)
-Roto (Germanski)
*Staklo
-Flot 4x16x4
-4 Sezoni 4x16x4
-Troslojno 4x10x4x10x4
*Site prozorci i vrati se izrabotuvaat po merka
*Voedno vrsime i servis na sekakov vid na pvc stolaria

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

ПВЦ ПРОЗОРЦИ - ОКНОПЛАСТ
Потврден огласувач
077877457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам