Logo

Кожна јакна Danier-Canada

Број на оглас: 2754139 | Објавен на: 11.07.2020, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: L

Боја: Црна

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Се продава скоро неупотребувана кожна јакна Danier-Canada. Големина (види слики). Телефон 075 329 458

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач