1 / 5
Zidni kreveti (ugradni lezai) za vo plakatr so latofleks
1 €
10.06.2019 19:10

Охрид / Охрид

Izrabotuvame ugradni (zidni lezai) za vo plakar dupli i edninacni so latofleks letvicki, gi izrabotuvame samo lezaite so latofleks i mehanizmot za sobiranje bez ivericite.
Zad kvalitetot stoi dolgogodisno iskustvo
http://metalstilinzinering.com.mk/
070391408

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
070391408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам