Logo

SEAT IBIZA 1.6 TDI 2010 god. NEUVEZUVANA

Број на оглас: 2756336 | Објавен на: 14.09.2019, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 6.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT IBICA 1.6. TDI
KUPENA VO AVTO SALON SKOPJE
SERVISIRANA
REGISTRIRANA DO 11.2019 G.
IMA ZELEN KARTON
IMA FUL OPREMA

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  /

Потврден огласувач