Logo

massey ferguson

Број на оглас: 2756861 | Објавен на: 11.07.2019, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


se prodava massey ferguson148 vo odlicna sostojba

 Куманово    Општина: Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

 stoe

Потврден огласувач