Logo

Jorksirski terier

Број на оглас: 2759104 | Објавен на: 16.01.2018, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Прочистени против глисти, вакцинирани, чисто средени и спремни за нов дом. Родени на 12.12.2017, на сликата имаат само 27 дена. Таткото мини јорки и мајка мини кои имаат околу 2.5кг, стари 3 години. Прекрасни кучиња за чување во домашни услови кои не мирисаат и имаат клонирано човечко влакно. За повеќе информации слободно може да ме контактирате лично

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Milena