Logo

Се продава вселива куќа во населба Карпош, Куманово

Број на оглас: 2759612 | Објавен на: 21.08.2019, 00:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 143 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 449 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 2009

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Населба Карпош ул.33 бр.9

Цена: 59.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава вселива куќа во населба Карпош Куманово на улица 22, со површина од 143 м2 и плац со површина од 449 м2. Цена по договор.
Контакт 071/291-450 Дејан.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач