Logo

Samsung TV Premium Series 46H7000

Број на оглас: 2764120 | Објавен на: 14.02.2019, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Производ: 3D

Големина: 117 cm (46 inch)

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


46 inch ( 117 cm ) 3D Smart TV
- Еден пар наочари
- Два дигитални каблоски тјунери
- Два дигитални сателитски тјунери
- Слика во Слика ( Picture in Picture ( PIP )
- Hz 1000
- Ultra сјаен светол екран: вакви екрани ги има само во Premium Series
- Два далечински управувачи
- Брз Quad-Core процесор.
- Говорна команда и команда со раце.
Телевизорот е топ како нов , Premium design со алуминска рамка.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач