Logo

KABINA ZA TRAKTOR IMT FERGUSON

Број на оглас: 2766945 | Објавен на: 20.04.2019, 04:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД
8.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Kabina za traktor imt ferguson samo na ovoj broj 070429070

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 boro

Потврден огласувач